עורך דין דיני עבודה עפולה

לקביעת פגישה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

עורך דין דיני עבודה עפולה

האינטראקציות בין מעסיקים לבין עובדים משפיעות במידה רבה הן על התפקוד של העסק או הארגון והן על חיי כל עובד או עובדת. בכל מקרה שבו נוצר קונפליקט או כשיש חשש להפרה של חוק כזה או אחר, הכתובת הנכונה לטיפול במקרה היא עורך דין דיני עבודה עפולה. עו"ד שזהו תחום המומחיות שלו מסייע הן למעסיקים והן לעובדים להבין מהו המצב המשפטי שלהם ואיך להתנהל באופן מיטבי. משרד רן סיון עורכי דין ומגשרים הינו משרד בוטיק הפועל בצפון וכבר סייע גם לעובדים רבים וגם למעסיקים רבים לממש את הזכויות שלהם.

המקרים שבהם מטפל עורך דין דיני עבודה עפולה

* פיטורים שלא כדין – קטגוריה רחבה למדי שכוללת בין השאר פיטורי עובדת בהריון ללא היתר מפורש ממשרד הכלכלה, פיטורים ללא שימוע או עם שימוע שלא עומד בכללי החוק, פיטורים של עובד שחשף מעשי שחיתות, פיטורים על רקע מגדר, נטייה מינית, גזע או דת ועוד.

* הלנת שכר – תביעות המוגשות לבית דין לעבודה בעקבות אי תשלום בזמן של משכורת, לרבות הפרשות פנסיוניות תוך שמירה על כל זכויות העובד ששכרו הולן.

* ניסוח חוזי עבודה – ניסוח חוזים אישיים או קבוצתיים בהתאם לדגשים החשובים למעסיק ולאינטרסים המהותיים מבחינתו, ועל בסיס דיני העבודה הרלוונטיים.

* אפליה אסורה – הגשת תביעות במקרים שבהם אדם לא התקבל לעבודה עקב גילו, מוצאו, מגדרו, דתו, מצבו המשפחתי או כל פרמטר אחר שמהווה הפרה של חוק שוויון הזדמנויות בעבודה.

* תביעות נגד עובדים  – למשל עובד שגנב מהעסק, עובד שמסר מידע סודי למתחרים וכו'.

שירות קשוב, מחויב ומקצועי

עורך דין דיני עבודה עפולה הוא איש מקצוע בעל חשיבות רבה עבור כל עובד או עובדת שחשים כי נעשה להם עוול, וגם עבור מעסיקים שזקוקים לייעוץ משפטי על-מנת לפעול כחוק. במשרד רן סיון עורכי דין ומגשרים מודעים לכך, ומקפידים על שירות קשוב, מחויב לחלוטין לכל לקוח ולקוחה וכמובן מקצועי מאוד. עו"ד רן סיון שעומד בראש המשרד מכהן גם כחבר בוועדה לדיני עבודה של לשכת עורכי הדין (מחוז צפון), ומביא לידי ביטוי ניסיון רחב היקף בכל תיק שבו הוא מטפל.

אין באמור לעיל להוות ייעוץ משפטי ואין להסתמך על הדברים בכל דרך שהיא. על כל מקרה להיבחן לגופו בהתאם לנסיבות כל מקרה

עורך דין עבודה בעפולה

 

לשיתוף ברשתות החברתיות :
לקביעת פגישה
השאירו פרטים ואנחנו ניצור אתכם קשר
עורך דין דיני עבודה עפולה

תפריט נגישות

שלחו ווצאפ!
1
💬 צריכים יעוץ?
Scan the code
שלום!
משרד עורכי דין ומגשרים רן סיון
קבעו פגישה עכשיו בווצאפ!