עורך דין דיני עבודה בצפון

לקביעת פגישה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

עורך דין דיני עבודה בצפון

דיני עבודה בצפון

משפט העבודה התפתח מאוד בשנים האחרונות, באמצעות חקיקת חוקי מגן שונים ופסיקה ענפה של בתי הדין לעבודה אשר נוגעת בכל אחד מענפי העבודה השונים, תוך קביעת נורמות התנהגות מצופות הן ממעסיקים והן מעובדים.

עם התפתחות זו, עלתה גם המודעות של עובדים ושל מעסיקים בדבר חובותיהם וזכויותיהם מכוח דיני העבודה, צווי הרחבה, הסכמים קיבוציים וחוזי עבודה אישיים.

רובנו מעבירים את רוב שעות היום במקום העבודה וכתוצאה מכך, ישנה חשיבות עליונה לטיב מערכת היחסים בין עובדים למעסיקים אף שלעיתים, יחסים אלו עולים על שרטון, וכאן נכנסים דיני העבודה ומאפשרים לגשר ולהחליט מה יעלה בסופו של כל דיון או עימות בין הצדדים.

בפורטל זה של דיני העבודה, תמצאו מידע רב בנושאי משפט העבודה ובכלל זה, מאמרים חשובים, פסקי דין מרכזיים והסברים מפורטים בנושאים הבולטים ביחסי העבודה בין עובדים למעסיקים.

משרדנו עוסק במתן ייעוץ משפטי לעובדים ולמעסיקים ובייצוג בבתי הדין לעבודה בכל רחבי הארץ, בנושאים הבאים;

פיצויי פיטורים, התפטרות, תנאים פנסיונים – פנסיה והשתלמות, חופשה שנתית, הלנת שכר, שימוע לפני פיטורים, הודעה מוקדמת, עבודת נשים, תשלום נסיעות, הטרדה מינית בעבודה, הרעת תנאים בעבודה ועוד.

המידע הרב באתר מובא כשירות, אין לראות בו כייעוץ משפטי וחשוב לבחון כל מקרה לגופו.

אנו נשמח לסייע בכל שאלה, לכוון להדריך ולייצג אתכם בכל נושא בדיני עבודה.

לפנייה בכל שאלה לעורך דין דיני עבודה:

טלפון: 050-8004-336 מייל: office@ransivan.co.il

עורך דין דיני עבודה בצפון

עורך דין עבודה בצפון

לכאורה המעסיקים הם הצד החזק במערכת היחסים שבין העובדים למעסיקים. יחד עם זאת החוק וגם הפסיקה מעניקות כוח לא מבוטל גם לעובדים, ובכל מקרה ישנם לא מעט מצבים שבהם המעסיק זקוק להגנה משפטית. בנוסף מומלץ למעסיקים לקבל ייעוץ משפטי שוטף על-מנת שלא להיקלע למצבים בעייתיים מבחינתם, ובאופן טבעי כדאי לבחור עורך דין דיני עבודה בצפון עם ניסיון רלוונטי רב. משרד רן סיון עורכי דין ומגשרים אמון על ייצוג מעסיקים על בסיס בקיאות מקצועית ומחויבות מלאה לכל לקוח.

באילו מקרים למעסיקים כדאי להיעזר בשירות של עורך דין דיני עבודה בצפון?

* עריכת חוזי עבודה – כולל ניסוח מדויק של סעיפים מורכבים העוסקים באי תחרות, מענקים, נהלי עבודה, קניין רוחני ועוד. עו"ד מומחה לדיני עבודה יעזור למעסיק לעגן את האינטרסים המהותיים מבחינתו בכל חוזה, בין אם הוא אישי ובין אם קבוצתי, וכן בהסכמי העסקת פרילנסרים ועובדי קבלן.

* ייצוג בתביעות עובדים – מעסיק שנמצא אשם בהפרת דיני עבודה כאלה או אחרים עלול להיענש בחומרה ובפרט לשלם סכומי כסף משמעותיים. בכל מקרה שבו מעסיק נתבע – למשל בגין פיטורים שלא כדין, אפליית עובדים, הלנת שכר וכו' – חשוב לקבל סיוע משפטי מקצועי.

* ליווי משפטי בחקירות של משרד העבודה – החוק להגברת האכיפה של דיני העבודה משנת 2002 מסמיך את זרוע העבודה של משרד הכלכלה לבצע ביקורות במקומות עבודה מכל הסוגים. לרוב תתבצע ביקורת פתע בעקבות תלונה של אחד העובדים. מעסיקים אחראיים נעזרים בעו"ד מומחה לגבי כל פעולה רלוונטית, כך שגם אם תתבצע ביקורת היא לא תגלה שום מחדל. אם בעקבות הביקורת מעסיק מקבל זימון לחקירה, הוא רשאי להתייצב בלוויית עורך דין – וכדאי לנצל את האופציה.

בקיאות מקצועית מעמיקה ומקסימום תשומת לב לכל פרט ופרט

משרד רן סיון עורכי דין ומגשרים הינו משרד בוטיק. למייסד המשרד, עו"ד רן סיון, ניסיון של שנים רבות בתחום, וכמו כן הוא חבר בוועדה לדיני עבודה של לשכת עורכי הדין במחוז צפון. בהתאם זוהי כתובת מתאימה במיוחד כשמחפשים עורך דין דיני עבודה בצפון ורוצים לדעת בוודאות שהייעוץ והייצוג יעמדו בסטנדרטים הגבוהים ביותר שיש.

אין באמור לעיל להוות ייעוץ משפטי ואין להסתמך על הדברים בכל דרך שהיא. על כל מקרה להיבחן לגופו בהתאם לנסיבות כל מקרה

לשיתוף ברשתות החברתיות :
לקביעת פגישה
השאירו פרטים ואנחנו ניצור אתכם קשר

תפריט נגישות

שלחו ווצאפ!
1
💬 צריכים יעוץ?
Scan the code
שלום!
משרד עורכי דין ומגשרים רן סיון
קבעו פגישה עכשיו בווצאפ!