עורך דין לענייני פנסיה

לקביעת פגישה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

עורך דין לענייני פנסיה

בעידן שבו תוחלת החיים עולה באופן קבוע, ובמקביל גם אחרי גיל הפרישה ישנו רצון להמשיך למצות את החיים, החיסכון הפנסיוני הוא משאב יקר ערך ואפילו קריטי. בנוסף, גם החוק מחייב הן שכירים והן עצמאים להעביר חלק מהכנסותיהם לקרן הפנסיה. כשמגיעה העת לפדות את הכספים שנצברו בקרן ולהשתמש בהם למטרות חשובות שונות, כל עיכוב מצד הגוף שאצלו מופקד החיסכון עלול לפגוע במידה ניכרת באדם. בנוסף כל קרן פנסיה מעניקה באופן מובנה ביטוח חיים וביטוח למקרים של אובדן כושר עבודה. בכל מצב שבו מקופחות הזכויות של החוסך או של השארים שלו מומלץ לפנות מיד אל עורך דין לענייני פנסיה, ולהיעזר בו כדי לקבל במהירות את כל הזכויות המגיעות להם. במשרד רן סיון עורכי דין ומגשרים אמונים על התנהלות נכונה ואפקטיבית מול קרנות פנסיה, על בסיס בקיאות מעמיקה בדיני עבודה, בחוקים רלוונטיים נוספים ובתקנונים של קרנות הפנסיה השונות.

באילו מקרים כדאי במיוחד להיעזר בשירות של עורך דין לענייני פנסיה?

* אובדן כושר עבודה – ישנם לא מעט מקרים שבהם הגוף שמנהל את קרן הפנסיה מנסה להתחמק ממילוי ההתחייבות שלקח על עצמו לשלם לחוסך שאיבד את כושר העבודה שלו את הכסף המגיע לו בהתאם לתקנון. בדרך כלל נתיב ההתחמקות כולל אי הכרה באובדן כושר העבודה. עורך דין לענייני פנסיה מיומן יוביל להכרה בפגיעה ולתשלום בהתאם.

* אי הפקדה מלאה לפנסיה – במקרים אלה עורך הדין מתנהל מול המעסיקים. הכוונה היא למצב שבו לא בוצעה הפקדה לחיסכון הפנסיוני ע"י המעסיק עבור חלק מרכיבי השכר, או שלא הופקדו כספים בכלל, וכתוצאה מכך הפנסיה של העובד תהיה חלקית או לא קיימת לצד אובדן של כיסוי ביטוחי במקרה של אובדן כושר עבודה

יושרה מלאה ונחישות

במשרד רן סיון עורכי דין ומגשרים הצטבר ניסיון נרחב בכל הקשור לזכויות הפנסיוניות של שכירים ועצמאים. בהתאם זוהי הכתובת הנכונה לכל מי שזקוק לשירותיו של עורך דין לענייני פנסיה. השירות כולל ייעוץ מקצועי בגובה העיניים תוך הקפדה על הסברים ברורים ומובנים. בנוסף מקפיד עו"ד רן סיון, מייסד המשרד, על יושרה מלאה ועל ביצוע כל פעולה נחוצה בנחישות מרבית – כדי שאפשר יהיה לקבל את כל הזכויות הנובעות מהפרשה לפנסיה וגם לממש את החיסכון הפנסיוני במקרים המתאימים..

אין באמור לעיל להוות ייעוץ משפטי ואין להסתמך על הדברים בכל דרך שהיא. על כל מקרה להיבחן לגופו בהתאם לנסיבות כל מקרה

עורך דין פנסיה

לשיתוף ברשתות החברתיות :
לקביעת פגישה
השאירו פרטים ואנחנו ניצור אתכם קשר
עורך דין פנסיה

תפריט נגישות

שלחו ווצאפ!
1
💬 צריכים יעוץ?
Scan the code
שלום!
משרד עורכי דין ומגשרים רן סיון
קבעו פגישה עכשיו בווצאפ!