ייצוג מעסיקים

לקביעת פגישה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

ייצוג מעסיקים

ייצוג מעבידים

החקיקה בארץ מספקת לעובדים לעובדות מנגנוני הגנה רבים מאוד. גם הפסיקה, לרבות פסקי דין שהפכו לתקדימים מחייבים, מבוססת במקרים רבים על הרצון, וגם הצורך, להגן על זכויות עובדים בסיסיות. כתוצאה מכך המעסיקים עלולים לשלם מחיר יקר על התנהלות לא נכונה. עורך דין שאמון על ייעוץ משפטי למעסיקים ובמקרה הצורך גם ייצוגם בפני ערכאות שיפוטיות מסייע להימנע מהגעה לאותם מצבים בעייתיים. ייצוג מעסיקים הוא אחד מתחומי המומחיות של משרד רן סיון עורכי דין ומגשרים – משרד בוטיק בתחום דיני העבודה.

באילו מקרים נדרש ייצוג מעסיקים ע"י עורך דין מנוסה?

* גיוס כוח אדם – במקרה כזה מהות הייצוג היא עריכת חוזי עבודה שישקפו באופן מדויק את האינטרסים של המעסיק וימנעו תביעות עתידיות, וכמובן ישמרו גם על זכויות העובדים בהתאם לחוק.

* פיטורים – כשמעסיק בוחר לפטר עובד או עובדת, ישנה תמיד סכנה להגשת תביעה מצד מי שאיבדו את מקום עבודתם. תפקידו של עורך הדין המייצג את המעסיק, הוא לספק ייעוץ מקצועי כך שהפיטורים יתבצעו בהתאם לכל החוקים הרלוונטיים, ואם בכל זאת מוגשת תביעה, לייצג את המעסיק בבית הדין לעבודה.

* תביעות – ישנם כמובן עוד מקרים שבהם עובדים מגישים תביעה נגד המעסיק שלהם. למשל, במקרים של התעמרות בעבודה (לאו דווקא ע"י המעסיק עצמו), הטרדה מינית (גם כן לאו דווקא ע"י המעסיק בעצמו) ועוד. עו"ד מומחה לדיני עבודה ידע להטות את הכף בבית הדין לעבודה, שלעיתים הנטייה שלו היא לצד שנתפש כחלש, כלומר העובד או העובדת.

תשומת לב מלאה לכל פרט ופרט וליווי צמוד לאורך כל הדרך

ייצוג מעסיקים ע"י משרד רן סיון עורכי דין ומגשרים הוא שירות שניתן תוך תשומת לב מלאה לכל פרט ופרט, ומתוך גישה פרואקטיבית שמאפשרת להקדים תרופה למכה. בדרך זו המעסיק נהנה משקט תעשייתי (ונפשי) אמיתי, ונחסכת ממנו הטרחה הכרוכה בהליכים משפטיים. מאפיינים נוספים של השירות למעסיקים הם זמינות מרבית ומחויבות להגעה לתוצאות הטובות ביותר האפשריות.

אין באמור לעיל להוות ייעוץ משפטי ואין להסתמך על הדברים בכל דרך שהיא. על כל מקרה להיבחן לגופו בהתאם לנסיבות כל מקרה

ייצוג מעבידים

 

לשיתוף ברשתות החברתיות :
לקביעת פגישה
השאירו פרטים ואנחנו ניצור אתכם קשר
ייצוג מעסיקים

תפריט נגישות

שלחו ווצאפ!
1
💬 צריכים יעוץ?
Scan the code
שלום!
משרד עורכי דין ומגשרים רן סיון
קבעו פגישה עכשיו בווצאפ!